Adam Naas

Adam Naas


Odesláním formuláře projevujete souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů.

Nejnovější francouzský hudební objev Adam Naas vyjíždí na evropské turné. Se svojí kapelou se představí v Praze, Brně a Budapešti. První zastávka bude 20. 10. 2019 v proslulém pražském klubu Futurum o dva dny později ho fanoušci přivítají v brněnském Kabinetu Múz. Celá tour je ve znamení jeho nové desky Love Album, která bude v té době čerstvě na světě. Adam Naas představuje soudobou scénu moderního popu smíchaného se soulem a aktuální elektronikou. 

Teprve šestadvacetiletý Adam Naas má za sebou vydání několika EP, které si posluchači velmi rychle oblíbily. Naas představuje moderní pojetí chytré pop music na pomezí soulu a elektroniky. Díky svému až uhrančivému hlasu a otevřenému projevu si na svých koncertech získává publikum, které si upřímně vychutnává jeho interpretaci. “Jde o velmi zajímavý objev na poli soudobého popu. Chceme českým fanouškům přinést něco nového a neokoukaného, protože Adam má v Evropě již širokou fanouškovskou základnu. Koncert bude určitě velkým zvukovým zážitkem,” řekla za pořádající agenturu Romana Jedličková. Se svou skupinou přijede Naas koncertovat do Prahy, Brna a Budapešti a představí zde své nové album, které vychází 21. září. 

Jak už název nového alba napovídá – Love Album, jeho obsah bude laděn zamilovaně. Podle Naase by se ale posluchači neměli nechat zmást jen líbivým názvem. Texty některých pístní alba mají mnohem hlubší smysl např. problematiku domácího násilí apod. Většina skladeb ale bude mít blízko k lásce a sexu ať už provokativní song “The Love?” nebo erotikou nabitý “I Want to Get You Close To Me”. 

Termíny a místa konání českých koncertů: 
Praha – 20. 10. 2019Klub Futurum
Brno - 22. 10. 2019 - Kabinet múz