Joël Pommerat: Znovusjednocení Korejí

Joël Pommerat: Znovusjednocení Korejí

Režie Eduard Kudláč

Hrají Dana Batulková, Veronika Gajerová, Anna Kameníková, Monika Zoubková, Lucie Žáčková, Hanuš Bor, Jiří Hána, Karel Heřmánek ml., Petr Konáš, Jan Vlasák


Odesláním formuláře projevujete souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů.

Ačkoli by název Znovusjednocení Korejí mohl naznačovat, že se bude hrát o politice a Dálném východě, není tomu tak. Je to hra o lásce a vztazích, o rozdělených světech mužů a žen, o vzájemném neporozumění, které brání našemu sjednocování.

Brilantní dialogy v mozaice komických i melancholických příběhů, které dohromady skládají barvitý obraz různých podob lásky v moderním světě. Od lásky vášnivé po lásku platonickou, od lásek rodičovských po celoživotní přátelství, od lásky k nenávisti a  zpátky… a především zas a znovu k oněm milostným paradoxům, které všichni tak dobře známe.

Text významného francouzského divadelníka Joëla Pommerata patří k  nejpozoruhodnějším a zároveň nejhranějším titulům současné evropské scény. Česká premiéra.

Režie: Eduard Kudláč

Překlad a dramaturgie: Michal Zahálka

Hudba: Ivan Acher

Hrají: Dana Batulková, Veronika Gajerová, Anna Kameníková, Monika Zoubková, Lucie Žáčková, Hanuš Bor, Jiří Hána, Karel Heřmánek ml., Petr Konáš, Jan Vlasák

1. PREMIÉRA 8.12. v 19h / 2. PREMIÉRA 12.12. v 19h

NEJBLIŽŠÍ REPRÍZY: 18.12., 21.1., 28.1., 31.1.

Městská divadla pražská – Divadlo ABC, Rokoko a Komedie – jsou novým partnerem IF Pass a nabízejí od 21. listopadu 2018 exkluzivní 10% slevu na inscenace francouzské provenience: Konkurz, Otec, Premiéra mládí Tančírna 1918-2018, Znovusjednocení Korejí, Než vše začalo… a na všechna taneční představení souboru Lenka Vagnerová & Company.

Více informací na PARTENAIRES IFPASS

www.Mestskadivadlaprazska.cz