Joël Pommerat: Znovusjednocení Korejí

Joël Pommerat: Znovusjednocení Korejí

Režie Eduard Kudláč

Hrají Dana Batulková, Veronika Gajerová, Anna Kameníková, Monika Zoubková, Lucie Žáčková, Hanuš Bor, Jiří Hána, Karel Heřmánek ml., Petr Konáš, Jan Vlasák


20. 1. 19:30
Divadlo Rokoko
 
28. 1. 19:30
Divadlo Rokoko
 
Odesláním formuláře projevuje souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů.

Ačkoli by název Znovusjednocení Korejí mohl naznačovat, že se bude hrát o politice a Dálném východě, není tomu tak. Je to hra o lásce a vztazích, o rozdělených světech mužů a žen, o vzájemném neporozumění, které brání našemu sjednocování.

Brilantní dialogy v mozaice komických i melancholických příběhů, které dohromady skládají barvitý obraz různých podob lásky v moderním světě. Od lásky vášnivé po lásku platonickou, od lásek rodičovských po celoživotní přátelství, od lásky k nenávisti a  zpátky… a především zas a znovu k oněm milostným paradoxům, které všichni tak dobře známe.

Text významného francouzského divadelníka Joëla Pommerata patří k  nejpozoruhodnějším a zároveň nejhranějším titulům současné evropské scény. Česká premiéra.

Režie: Eduard Kudláč

Překlad a dramaturgie: Michal Zahálka

Hudba: Ivan Acher

Hrají: Dana Batulková, Veronika Gajerová, Anna Kameníková, Monika Zoubková, Lucie Žáčková, Hanuš Bor, Jiří Hána, Karel Heřmánek ml., Petr Konáš, Jan Vlasák

1. PREMIÉRA 8.12. v 19h / 2. PREMIÉRA 12.12. v 19h

NEJBLIŽŠÍ REPRÍZY: 18.12., 21.1., 28.1., 31.1.

Městská divadla pražská – Divadlo ABC, Rokoko a Komedie – jsou novým partnerem IF Pass a nabízejí od 21. listopadu 2018 exkluzivní 10% slevu na inscenace francouzské provenience: Konkurz, Otec, Premiéra mládí Tančírna 1918-2018, Znovusjednocení Korejí, Než vše začalo… a na všechna taneční představení souboru Lenka Vagnerová & Company.

Více informací na PARTENAIRES IFPASS

www.Mestskadivadlaprazska.cz