French Rendez-Vous x SWIM

French Rendez-Vous x SWIM


Odesláním formuláře projevujete souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů.
  • Workerz


Se věnuje technu od svých sedmnácti. K laptopu si postupem času přibral analogové klávesy a přidal DJing. S Anthonym Ferrandem pod hlavičkou Les Petits Pilous vydali několik EP pod labelem Boysnoize records, po rozpuštění projektu se vrhl na sólovou dráhu pod jménem Workerz.

 


Francouzská hudební scéna o Workerz mluví jako nové generaci house music. Za pár let vlastní kariéry má za sebou nespočet spoluprací se jmény světového formátu jako: Jaw ( z dOP ), Etienne De Crecy, Adian Coker nebo Gita. Pod uměleckým jménem Workerz si zahrál po boku například s Waze & Odyssey, Friend within, Panteros 666, Arnaud Rebotini, Yuksek, Klangkarussell, De La Soul a mnoha dalšími.

 

 

Francouzské duo, oscilující mezi Prahou a Paříží : jsou zároveň DJs a organizátoři akcí, nabízejí inovativní a poutavou zkušenost, zvou paletu mezinárodních i místních umělců, vytvářejí prostředí, která vás vtáhnou do děje, díky home made hře světel a video mappingu na pečlivě vybraných místech, aby vám nabídli ten nejlepší zážitek.

Ve spolupráci s českou organizací Kosent se snaží přetvořit undergroundovou scénu podle vlastních hodnot a přesvědčení, vytvářením prostoru pro vyjádření a světa, kde se každý může svobodně bavit.

Hudebně se pohybují v několika žánrech a inspiracích, v mládí je ovlivnila French Touch, hip hopoví umělci devadesátek, během let přiostřili vlivem elektronické undergroundové scény Amsterdamu a Prahy.

Rázná elektronika, kmenové beaty, trochu hypnotiky, house groovy, orientální vibrace, breakbeats, techno, disco: jsou přesvědčeni, že každý hudební počin má své místo, pokud je použit ve správný okamžik a je konsistentní.

Koupit
150 Kč v předprodeji
200 Kč při koupi na místě