Festival Respect

Festival Respect


Třetí červnový víkend rozezní pražské Výstaviště hudba ze všech koutů světa. Uvidíte a uslyšíte muzikanty, kteří směle a s nadhledem sobě vlastním kombinují hudbu rozličných stylů, epoch, národů i regionů. Louka pod Bruselskou cestou bude po celé dva dny patřit toleranci, kulturní rozmanitosti a hlavně hudbě. Takové, která umí nejen potěšit posluchače, ale také objevovat a propojovat. Promyšlená a kvalitní dramaturgie s jasným názorem nabídne originální a silné zážitky, které je u nás jinak těžké najít. 

Respect je rodinným festivalem a v programu tak nezapomínáme ani na nejmenší. Těšit se můžete na originální prolézačku od kováře Libora Veselého, bublináře Václava Strassra a spoustu další zábavy. Pokud si budete chtít v klidu užít hudbu, vaše děti pohlídají zkušené Hospodyňky v dětském koutku. Stejně rozmanitá jako kulturní program je i nabídka občerstvení. Ochutnejte pestrou škálu jídel i nápojů z celého světa. 

 

VALENTIN CLASTRIER & STEVEN KAMPERMAN (neděle 17. 6.)

FRANCIE-NIZOZEMSKO 

Niněra je fascinující nástroj s kořeny ve středověku. Clastrier (který začínal jako kytarista Jaquese Brela) jej propojil s elektronikou a propůjčil jí hendrixovské barvy. Jako 70letý veterán se spojil s avantgardním holandským klarinetistou Stevenem Kampermanem. 

více info na https://rachot.cz/valentin-clastrier-steven-kamperman/

Facebook: https://www.facebook.com/events/561327540877247/

Pro držitele IF passu sleva 100,- Kč (platí pouze na místě)

Vstupenky v předprodeji:
Dvoudenní 570,-
Dvoudenní rodinná (rodiče + libovolný počet dětí do 15 let) 650,-
jednodenní 470,-