Tanec Praha

Tanec Praha


Držitelé karty IF Pass mohou využít slevu 10 % na cenu vstupenky na francouzská představení, hraná v Praze: Forecasting, Gestes blanches / White Gestures,  Same same, Tentative approaches to a point of suspension. Slevu IFP Passu je možné uplatnit pouze v pokladně divadla PONEC.

Odesláním formuláře projevujete souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů.

Zvědavost je šance na zážitek!

V pondělí 3. června začíná 31. Mezinárodní festival TANEC PRAHA 2019. Nabídne program až do 22. června v Praze a dalších 22 městech a obcích České republiky. I letos se na festivalu objeví významná francouzská jména, ať už francouzský akrobat a choreograf Yoann Bourgeois v rámci closingu festivalu či mladí originální tvůrci úspěšní na evropské taneční platformě Aerowaves: chorvatsko-francouzsko-italský soubor Premier Stratagème nebo francouzský choreograf Sylvain Bouillet. Festival uvede také mezinárodní koprodukci francouzsko-belgické choreografky žijící v Belgii, Karine Ponties.

21. + 22. 6. / 18:00 / 21:00 / Veletržní palác Národní galerie – Malá dvorana / Festival Closing / Family Friendly
Yoann Bourgeois (FR): Tentative approaches to a point of suspension
 

12. 6. / 20:00 / PONEC – divadlo pro tanec / Dance NEWs
Premier Stratagème – Barbara Matijević & Giuseppe Chico (HR/IT/FR): Forecasting
 

21. 6. / 18:00 / PONEC – divadlo pro tanec / Dance NEWs / Family Friendly
Sylvain Bouillet & Lucien Reynes (FR): Des gestes blancs  / White Gestures
 

11. 6. / 20:00 / PONEC – divadlo pro tanec / Czech Dance Focus for PQ+
Karine Ponties (BE/FR/CZ): SAME SAME
 

Držitelé karty IF Pass mohou využít slevu 10 % na cenu vstupenky na francouzská představení, hraná v Praze: Forecasting, Gestes blanches / White Gestures,  Same same, Tentative approaches to a point of suspension. Slevu IFP Passu je možné uplatnit pouze v pokladně divadla PONEC.