Festival Respect

Festival Respect


Festival Respect nabízí držitelům IF Passu slevu 100 Kč na nákup jakékoliv 1 vstupenky v pokladně na místě konání festivalu, a to po předložení průkazu IF Pass.
Různé typy slev se nenačítají.

Odesláním formuláře projevujete souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů.

Třetí červnový víkend rozezní pražský areál Volnočasového centra Holešovice (Železničářů 204/6, Praha 7) hudba ze všech koutů světa. Uvidíte a uslyšíte muzikanty, kteří směle a s nadhledem sobě vlastním kombinují hudbu rozličných stylů, epoch, národů i regionů. Areál bude po celé dva dny patřit toleranci, kulturní rozmanitosti a hlavně hudbě. Takové, která umí nejen potěšit posluchače, ale také objevovat a propojovat. Promyšlená a kvalitní dramaturgie s jasným názorem nabídne originální a silné zážitky, které je u nás jinak těžké najít. Francii representuje strhující vokální skupina z jihofrancouzské Oksitánie San Salvador

Respect je rodinným festivalem a v programu tak nezapomínáme ani na nejmenší. Pokud si budete chtít v klidu užít hudbu, vaše děti pohlídají zkušené Hospodyňky v dětském koutku. Stejně rozmanitá jako kulturní program je i nabídka občerstvení.

Ochutnejte pestrou škálu jídel i nápojů i hudby z celého světa!

Vstupenky kupujte zde.