MEDÚZA

MEDÚZA


Odesláním formuláře projevujete souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů.

Lidé na pomezí, lidé balancující na hranici mezi temnotou, hloubkou, strachem z neznáma na jedné straně a světlem, nadějí a bezpečím na druhé straně.

Primárním tématem projektu je křehkost bytí, vratkost a nerovnováha, nepředvídatelnost žití: momenty, které převrací naše chápání normality nebo momenty pomalého úbytku života. Naším záměrem je vytvořit sérii živých obrazů, které divákovi umožní ztratit záchytné body a rozostřit hranici mezi kladným a záporným. Kdy se může tázat co je dobré a co špatné, světlo nebo temnota? Vzdát se nebo vydržet?

Choreografie, scénografie: Marie Gourdain

Dramaturgie: Lukáš Karásek

Konzultant choreografie: Hana Polanská Turečková

Účinkující: Sabina Bočková, Florent Golfier, Marek Menšík, Jaro Ondruš, Matthew Rogers

Hudba: Lukáš Urbanec / Světelný design: Zuzana Režná

Další představení: 5. 2. 2019 + 12. 3. 2019

Kolektiv umělců generace Y zabývající se současným pohybovým a vizuálním uměním tYhle je česko-francouzský kolektiv umělců tvořících převážně v České republice. tYhle je platforma pro vyjádření se prostřednictvím performativního umění, tance, fyzického divadla a vizuálního umění. tYhle jsou v základním složení čtyři umělci, kteří sdílejí podobný pohled na současné umění: je nezbytné experimentovat a bořit hranice. Byl založen v roce 2015 herci a tanečníky Lukášem Karáskem a Florentem Golfierem, následně se připojila světelná designérka Zuzana Režná a scénografka / choreografka Marie Gourdain. Více informací najdete zde. Vstupenky rezervujte na rezervace@altart.cz.